Kancelaria Adwokacka Warszawa

Pieczęć prewencyjna Warszawa

Pieczęć prewencyjna Warszawa

Pieczęć prewencyjna Warszawa

Wiele firm martwi się o to, czy ich kontrahenci będą terminowo regulować zobowiązania. Warto więc zabezpieczyć się przed takimi działaniami ze strony klienta. Pomocna okaże się współpraca z AMK Windykacja & Doradztwo Gospodarcze. Jesteśmy zespołem doświadczonych adwokatów i radców prawnych, zadbamy więc o bezpieczeństwo prawne Twojej firmy. Warto skorzystać z pieczęci prewencyjnej.

Jak działa pieczęć prewencyjna AMK?

To pieczęć, którą możesz wstawiać na umowach, fakturach i innych dokumentach handlowych. Poinformuje ona Twojego kontrahenta o tym, że wszelkie nieregulowanie należności skutkuje wszczęciem postępowania windykacyjnego. Klient, mając tego świadomość, z pewnością nie będzie odwlekał terminowych spłat. Pieczęć będzie widoczna dzięki napisowi „Obsługę prawną i windykacyjną zapewnia AMK Sp. z o.o.”, który rzuci się w oczy kontrahenta. Takie działanie prewencyjne zapobieży wielu nieterminowym regulacjom należności, dyscyplinując klienta do szybszej spłaty.

Dlaczego warto skorzystać z pieczęci prewencyjnej AMK?

Dzięki pieczęci prewencyjnej kontrahent dowie się o Twojej współpracy z profesjonalną firmą windykacyjną. W razie unikania spłaty należności przeprowadzimy windykację polubowną oraz – jeżeli będzie to konieczne – sądową. Twoją sprawę windykacyjną poprowadzi przydzielony Ci osobisty doradca, dokładnie zaznajomiony z wszystkimi szczegółami dotyczącymi umowy między kontrahentem a Twoją firmą. Dzięki indywidualnemu podejściu do każdej firmy, możemy poszczycić się wysoką skutecznością przeprowadzanych działań. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.