Kancelaria Adwokacka Warszawa

Windykacja należności Warszawa

Windykacja należności Warszawa

Windykacja należności Warszawa

Często zdarza się, że firmy, podejmując współpracę z klientami, nie mogą później wyegzekwować należności. Dłużnicy unikają uregulowania danej kwoty, stawiając firmę w niezręcznej sytuacji, kiedy to nieustanne przypomnienia o zapłacie nie przynoszą żadnych efektów. Firma właściwie nie ma już nadziei na uzyskanie należnych im pieniędzy. W takiej sytuacji warto zwrócić się do AMK Windykacja & Doradztwo Gospodarcze. Przejmiemy na siebie wszystkie działania związane z próbą uzyskania należności od dłużnika.

Na czym polega windykacja należności w Warszawie?

AMK Windykacja & Doradztwo Gospodarcze działa w dwóch krokach. Pierwszym z nich jest windykacja polubowna – podejmujemy rozmowy telefoniczne z dłużnikiem, prowadzimy korespondencję tradycyjną i elektroniczną, w razie potrzeby umawiamy bezpośrednie spotkanie. Takie negocjacje z dłużnikiem mają doprowadzić do ustalenia rat i terminu spłaty.

Zdarza się jednak, że dłużnik dalej unika zrealizowania powinności. Wówczas rozpoczynamy windykację sądową. Jest to skierowanie sprawy na drogę sądową w celu uzyskania sądowego nakazu zapłaty. AMK Windykacja & Doradztwo Gospodarcze będzie reprezentować Twoją firmę w sądzie. Zajmiemy się przygotowaniem niezbędnej dokumentacji (umów, faktur oraz dokumentów zebranych podczas windykacji polubownej), złożeniem odpowiednich wniosków do sądu. Porozumiemy się także z kancelarią komorniczą, która rozpocznie egzekucję. Jesteśmy przekonani o skuteczności naszych działań.

Kto może skorzystać z usługi windykacji należności w Warszawie?

AMK Windykacja & Doradztwo Gospodarcze kieruje swoją ofertę do firm oraz klientów indywidualnych. Przygotowaliśmy trzy pakiety windykacyjne. Na sam początek polecamy przedsiębiorcom pakiet „START” - to pierwszy miesiąc za 1zł, a następne za 49 zł. Pakiet „MEDIUM” kierujemy do firm małych i średnich, którym zależy na odpowiednim stosunku ceny do ilości przeprowadzanych windykacji. Pakiet „MAX” polecamy firmom, które bardzo często mają problemy z terminowym uzyskaniem należności od kontrahentów. Zapraszamy do zapoznania się z całą naszą ofertą.