Kancelaria Adwokacka Warszawa

Windykacja sądowa Warszawa

Windykacja sądowa Warszawa

Windykacja sądowa Warszawa

Gdy Twoja firma ma problem z terminowym uzyskaniem należności od kontrahenta, zaczyna od windykacji polubownej. To próba negocjacji z dłużnikiem, która ma na celu ustalenie rat spłaty. Nie zawsze jest to jednak skuteczne – wtedy warto rozpocząć windykację sądową. AMK Windykacja & Doradztwo Gospodarcze może zostać Twoim reprezentantem w tej sprawie na drodze sądowej.

Jak wykonujemy windykację sądową w Warszawie?

AMK Windykacja & Doradztwo Gospodarcze podejmuje wszystkie działania niezbędne do rozpoczęcia postępowania w sądzie. Dostarczamy sądowi konieczną dokumentację zebraną podczas wcześniejszej windykacji polubownej, a także umowy i faktury, z których dłużnik się nie wywiązał. Przygotowujemy wniosek o wydanie nakazu zapłaty. Zajmujemy się także kontaktem z kancelarią komorniczą – na ich ręce kładziemy wniosek o wszczęcie egzekucji. Następnie monitorujemy przebieg postępowania komorniczego, aż do momentu uzyskania wszystkich należności od dłużnika.

Dlaczego warto współpracować z AMK sp. z o.o., prowadzącą windykacje w Warszawie?

AMK Windykacja & Doradztwo Gospodarcze to grupa profesjonalistów: adwokatów i radców prawnych. Posiadamy duże doświadczenie w prowadzeniu spraw windykacyjnych, świadczymy także pomoc prawną. Zapewniamy więc współpracującym z nami firmom bezpieczeństwo prawne. Dzięki temu nasi klienci są pewni pozytywnych wyników prowadzonych przez nas działań. Naszą skuteczność potwierdzały firmy, które już nam zaufały. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.