Kancelaria Adwokacka Warszawa

Windykacja Warszawa

Windykacja Warszawa

Windykacja Warszawa

Firm zajmujących się windykacją jest na rynku wiele, jednak to AMK Windykacja & Doradztwo Gospodarcze jest jedną z najbardziej skutecznych. Wszystkie sprawy (gospodarcze i konsumenckie) prowadzimy od początku do końca, zaczynając od windykacji polubownej, polegającej na negocjacjach z dłużnikiem. Każdy krok jest dokumentowany przez naszego pracownika, przydzielonego specjalnie do Waszej sprawy. Dopiero gdy negocjacje nie przynoszą efektów, decydujemy się na windykację sądową, aby uzyskać sądowy tytuł wykonawczy i wyegzekwować należności od dłużnika.

Jak prowadzimy windykację polubowną w Warszawie?

W windykacji polubownej podejmujemy się wszystkich kontaktów z dłużnikiem: prowadzimy z nim rozmowy telefoniczne, korespondencję tradycyjną oraz e-mailową. W razie potrzeby organizujemy spotkanie bezpośrednie. Wszystko to ma na celu uzgodnienie spłat ratalnych i podpisanie z dłużnikiem dokumentu potwierdzającego ustalenia.

Jak prowadzimy windykację sądową w Warszawie?

Na samym początku przygotowujemy pełną dokumentację sprawy (korespondencję prowadzoną z klientem podczas windykacji polubownej, umowy itp.), którą następnie przekażemy do sądu razem z wnioskiem o wydanie nakazu zapłaty lub o wszczęcie egzekucji komorniczej. Podczas postępowania reprezentujemy Waszą firmę przed sądem, jak i przed kancelarią komorniczą. Właściwie wszystkie działania związane ze sprawą wykonuje AMK Windykacja & Doradztwo Gospodarcze, a Wasza firma nie musi się angażować, a jedynie czekać na efekty.

Dlaczego jesteśmy jedną z najskuteczniejszych firm windykacyjnych w Warszawie?

AMK Windykacja & Doradztwo Gospodarcze składa się z zespołu adwokatów i radców prawnych z dużym doświadczeniem w prowadzeniu spraw gospodarczych i konsumenckich. Dzięki naszemu profesjonalnemu podejściu jesteśmy w stanie pozytywnie rozwiązać bardzo wiele spraw. Wychodząc naprzeciw Klientowi, stworzyliśmy pakiety windykacyjne: START, MEDIUM, MAX, które dostosowujemy do Twoich potrzeb. Polecamy stałą umowę firmom, które regularnie muszą egzekwować należności. Zajmujemy się jednak także jednorazową windykacją. Zapraszamy do współpracy.